KONST / Litografier / Litografi 17475186
nr 1747 5186
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 59/250, daterad -76, bladets mått: 30x21, oramad
Kondition: löst blad,
Stig Lindberg, svensk formgivare och målare född 1916, död 1982.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:03:13
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg